نشر نیوز موسسه ماد دانش پژوهان(معرفی کتابهای تولید شده الکترونیکی)

PROJECTMANAGMEMNTUNIT 

تاریخچه
موسسه آموزشی پژوهشی ماد دانش پژوهان (MDP)، مرکز جامع خدمات پژوهشی دانشگاهی، با شماره ثبت 19994، فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه مشاوره و انجام و نگارش پروپوزال و پایان نامه و مقاله در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با رویکرد علمی و پژوهشی به دانشجویان عزیز آغاز کرده است.
این موسسه با برخورداری از اساتید و پژوهشگران برجسته در تمامی رشته های دانشگاهی همواره در کمک به دانشجویان محترم برای دستیابی به موفقیت های تحصیلی و شغلی در حال ایفای نقش بوده است.
موسسه ماد دانش پژوهان با در اختیار داشتن تیم های قوی متنوع و متعدد و متشکل ازدانش آموختگان برجسته دانشگاهی در رشته های مختلف، تاکنون موفق شده است بیش از 17500  پروژه دانشگاهی و پژوهشی را با گارانتی و کسب رضایت فراوان از طرف دانشجویان محترم انجام و تحویل دهد.
یکی از افتخارات ما در طول بیش از 21 سال فعالیت علمی و پژوهشی در رشته های مختلف و مقاطع ارشد و دکتری پایداری درتعهد "کیفیت و اصالت و پشتیبانی و وفاداری به روش علمی را ضمانت می کنیم" بوده است.

MDP SERVICES ماد دانش پژوهان   73          

چشم انداز

ما تلاش میکنیم تا سال 1408 یکی از بزرگترین مرجع های مشاوره آموزشی و پژوهشی کشور شویم.

ماموریت
موسسه ماد دانش پژوهان با در اختیار داشتن تیم های مجرب و فرهیخته، بیش از 18000 دانش آموخته دانشگاهی از برترین دانشگاه های ایران و جهان، در حوزه خدمات مشاوره و انجام و نگارش پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری و نیز مقاله های کنفرانسی و پژوهشی و مروری و ISI قصد دارد خود را به عنوان مرجعی موثق برای مشاوره در زمینه پایان نامه، رساله، پروپوزال، مقاله، چاپ کتاب، پروژه های تحصیلی، پذیرش تحصیلی و اپلای مطرح نموده و یاری رسان دانشجویان عزیز در تمام نقاط جهان، برای دستیابی به موفقیت های شغلی و تحصیلی باشد.
موسسه با کیفیت ترین خدمات پژوهشی را به همراه ضمانت بدون توجه به محدودیت جغرافیایی و تحصیلی برای تمامی دانشجویان در رشته های مختلف ارائه می نماید. تمامی محصولات و خدمات ما با هدف فراهم آوردن زمینه مناسب برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با رشته های تحصیلی مختلف و بازار کار آنها ارائه می شود.
بر همین اساس ما معتقدیم که کیفیت مهمترین ویژگی هر خدمت است و موسسه ماد دانش پژوهان با در اختیار داشتن برترین کادر پژوهشی می تواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به همراه ضمانت به شما عزیزان ارائه نماید.

 

 خدمات موسسه ماد دانش پژوهان             

         Linkdin                   

   Instagram