موسسه آموزشی پژوهشی ماد دانش پژوهان(MDP)، فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال 1378 در زمینه­ ی مشاوره علمی پژوهشی به دانشجویان گرامی، آغاز کرده است. این مؤسسه با کمک از متخصصان و اساتید مجرب در همه­ ی رشته ها، همواره درصدد کمک به دانشجویان در جهت کسب موفقیت های تحصیلی آنان می باشد. شما جویندگان راه علم می توانید حضور پررنگ و مؤثر ماد دانش پژوهان را به عنوان یک حامی و مشاور، با بیش از هجده سال سابقه ­ی علمی پژوهشی، در زمینه­های مختلفی همچون مشاوره انواع پروژه، پروپوزال، پایان نامه، مقاله و چاپ کتاب در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در کنار خود احساس کنید.

در درجه ­ی اول با استعانت الهی و سپس همکاری با محققین متعهد و توانمند، تیم مدیریت حرفه ای مؤسسه و همچنین رضایت شما دانش پژوهان گرامی، موسسه ماد دانش پژوهان در طول این سالیان توانسته، پیشرفت­ ها و موفقیت­ های بسیاری کسب نماید. در ادامه، چندی از وجوه تمایز و ویژگی های منحصر به فرد ماد دانش پژوهان را بیان می­ کنیم.

گستره­ ی فعالیت موسسه ما، محدوده ی جغرافیایی و رشته­ ی تحصیلی نمی شناسد! شما در هر مکانی که هستید و در هر رشته ­ای که تحصیل می­ کنید، می ­توانید از طریق راه­ های ارتباطی مختلف، با کارشناسان مشاور ماد دانش پژوهان تماس بگیرید. ما تا حد امکان، شرایط کمک به دانشجویان را در جهت رسیدن به هدفشان، فراهم می ­نماییم. کارشناسان مشاور ما در ساعات کاری، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود. مؤسسه از ابتدای فاز مشاوره تا تأیید نهایی و تحویل کار شما، پیگیری مستمر داشته و با برگزاری کنفرانس هایی، امکان برقراری ارتباط بین دانشجو و پژوهشگر را فراهم می­ کند. در واقع می توان گفت فاز بررسی و پاسخ گویی مؤسسه، از مهم ترین وجوه تمایز ما به حساب می آید.

ارائه کار به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت، ضمن قیمت مناسب از دیگر ویژگی های موسسه است. از آنجا که کار علمی با کیفیت، نیازمند صرف زمان است، لذا در جهت تحقق این هدف، ماد دانش پژوهان، به مسئله­ ی زمان همواره توجه داشته و از پذیرش پروژه های با مدت زمان کمتر از دو هفته معذور است. همچنین، ما با توجه به رشته ی تحصیلی شما دانشجویان عزیز، پژوهشگر متخصص متناسب با همان زمینه را انتخاب می­ کنیم.

تسلط کامل بر پروژه ­ی شما از موارد مهمی ست که باید به آن توجه شود. ماد دانش پژوهان، امکان آموزش ­های لازم پروژه را برای دانشجو فراهم کرده و شما علاوه بر تحویل کاری با کیفیت، با همت خود و آموزش های مؤسسه می توانید بر آن تسلط کاملی داشته باشید.

در نهایت، تیم مؤسسه ماد دانش پژوهان، با آرزوی موفقیت­ های روز افزون برای شما دانش پژوهان گرامی در هر جای جهان، از دانشجویان و اساتید متبحر در هر رشته­ ی تحصیلی برای همکاری پژوهشی با موسسه، دعوت به همکاری می نماید. از طریق تماس با کارشناسان ما و یا درخواست عضویت در وب سایت مؤسسه می توانید درخواست همکاری خود را به ما اعلام کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.