• صفحه اصلی 01
  • صفحه اصلی 02
  • صفحه اصلی 03
  • صفحه اصلی 04
  • صفحه اصلی 05
  • صفحه اصلی 06
  • صفحه اصلی 07
  • صفحه اصلی 08

فهرست مطالب پروپوزال

فهرست مطالب پایان نامه

فهرست مطالب مقاله

 

نرم افزار پرزنتیشن مخصوص سیستم ویندوز

 

1- MICROSOFT POWERPOINT

در این نرم افزار ها، زمانی که از نسخه ویندوز صحبت می شود، ناخودآگاه نام پاورپورنت مایکروسافت به گوش می خورد. خوب، تعجب نکنید پاورپوینت واقعا وسیع ترین ابزار ارائه است و احتمالا به عنوان پیش فرض در رایانه شما نصب می شود. البته این نرم افزار نقاط ضعف فراوانی دارد که همه ما با آن آشنا هستیم.

 

2- Prezi

ویژگی های نرم افزار پرزی

1-با ثبت نام در آن می توانید از حافظه مجازی حداقل۴گیگابایت و در صورت پرداخت اشتراک سالانه یا ماهانه به صورت نامحدود استفاده کنید.

2- می توانید با استفاده از نرم افزارهای (موبایل- تبلت) نیز به آن دسترسی داشته باشید و محتویات خود را مدیریت کنید.

3- استفاده آفلاین از نرم افزار و مدیریت حساب صرفا به کسانی ارائه می شود که عضویت (Teams) و نامحدود آن را دارند.

4-می توانید اسلایدها یا پرزی های خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. افراد می توانید از کارهای شما بازدید کنند و نظر بدهند.

5- ویرایش و قالب بندی پرزی

پس از این که قالب خود را ایجاد کردید، می توانید با ابزار زوم می توانید در قالب اصلی پیمایش کنید و در هر نقطه ای که دوست دارید، ترتیب اسلاید خود را آماده سازید. با رنگ مختلف می توانید نوشته های خود را در قالب قرار دهید و حتی پس زمینه کلی را برای نمایش انتخاب کنید و با موس خود می توانید در جهات مختلف اسلاید خود را ببینید و با استفاده از گزینه های ویرایش (Edit) و خانه (Home) محتوای خود را کنترل و مدیریت کنید. برای نمایش خود از گزینهPresentاستفاده کنید. حتی می توانید برای هریک از اسلاید ها چارچوب (Frame) ایجاد کنید. برای آگاهی بیشتر از ویژگی های نرم افزار می توانید گزینه های بیشتری آن را امتحان کنید.

با استفاده از نرم افزار پرزی می توانید از خسته کننده بودن ارائه هایتان جلوگیری کنید و توجه مخاطبان خود را جلب کنید. استفاده از قالب گرافیکی و ایده گرفتن از پرزی های دیگران می تواند خلاقیت شما را در ارائه های موضوع شما افزایش دهد.

 

3- SLIDEDOG

این برنامه یک برنامه کاربردی برای ویندوز است، زمانی که محتوای لازم را در این برنامه قرار دادید، به طور خودکار آن را در قالب اسلاید هایی به نمایش در می آورد. شما حتی می توانید فایل های PPT، فیلم ها، عکس ها و حتی فایل های PowerPoint و SlideDog را در هنگام پخش به آن اضافه کنید.

 

4- Improve Presentation

این برنامه با ارائه قالب های زیبا برای سخنرانی ، با قیمت ۲۹تا ۴۹ دلار به فروش می رسد. در واقع شما یک قالب از پیش طراحی شده را خریداری می کنید که به وسیله پاورپوینت باز می شود، سپس می توانید اسلاید ها را در بالای آن ایجاد کنید. در واقع این پلتفرم یک نرم افزار ارائه نیست بلکه مجموعه ای کامل از قالب های زیبا است که می توانید از آن ها بهره ببرید.